Domowa mikstura z oliwy i soli uwolni cię od bólu pleców. Będziesz zdumiony jak to dobrze działa!


257 liczba udostępnień

Mam dla Ciebie niesamowitą wiadomość. Okazuje się, że oliwa często stosowana w naszej kuchni ma w sobie wyjątkową moc. W połączeniu z solą wysokiej jakości, może wykazywać właściwości terapeutyczne. Jesteś zainteresowany w czym pomoże Ci mikstura z oliwy i soli?

Musisz wiedzieć, że po 10 dniach stosowania tej mikstury nastąpi pobudzenie krążenia krwi oraz poprawa regeneracji chrząstki i tkanki kostnej.

Prawidłowa proporcja kwasów OMEGA-3 wnika w nasze tkanki, ma działanie przeciwzapalne, a sól poprzez dostarczenie prawidłowej ilości jonów sodu i potasu poprawi krążenie i reakcję ATP w tkance miękkiej.

To połączenie pomaga zneutralizować powstawanie cytokin prozapalnych.

Skutecznie przeprowadzona terapia miksturą z oliwy i soli może uwolnić Cię od bólu kręgosłupa na kilka lata.

Mikstura z oliwy i soli – jak przygotować ?

Oto co potrzebujesz:

  • 10 łyżek soli – najlepiej kłodawskiej (ewentualnie morskiej),
  • 20 łyżek oliwy.

Jak wykonać tę prostą miksturę?

  • Wystarczy, że wymieszasz powyżej wymienione składniki w szklanym pojemniku. Następnie, dobrze uszczelnij pojemnik i pozostaw na 2 dni. Po upływie 2 dni, środek jest gotowy do użycia.

Za moment poznasz instrukcję, jak używać otrzymaną miksturę, by uwolniła Cię od problemów z bólem pleców, kręgosłupa czy głowy.

Stosowanie:

Miksturę z oliwy i soli nakładaj codziennie rano w miejscu, gdzie odczuwasz bóle. Starannie wcieraj specyfik w skórę. W pierwszych dniach kuracji masaż powinien trwać około 3 minut. Z każdym dniem wydłużaj czas masażu.

Ważne! Faza masowania nie powinna trwać dłużej niż 20 minut.

Po zakończeniu należy zetrzeć miksturę wilgotnym ręcznikiem.

Zmiany zauważysz już po 8-10 dniach

Będziesz zaskoczony rezultatami, ponieważ Twoje bóle znikną bezpowrotnie. To wręcz niesamowite, że przy tej kuracji zwykle nie występują skutki uboczne.

Problemy z bólem pleców może również rozwiązać odpowiednio dobrany materac. Sprawdź, jaki materac wybrać.

Pamiętaj, żeby podczas kuracji mieszanką oliwy i soli odpowiednio nawadniać organizm. Ta prosta mikstura to jeden z najlepszych domowych sposobów na bóle pleców i kręgosłupa.

Jest idealną naturalną alternatywą dla różnorodnych leków przeciwbólowych, które dostępne są w aptekach. Dodatkowo jest to kuracja bardzo tania.

W tym miejscu poznasz wiele innych naturalnych mikstur zdrowotnych, które pomogą uwolnić Cię od bólu.


LUBISZ TO? UDOSTĘPNIJ:

257 liczba udostępnień
GD

Od najmłodszych lat temat zdrowia nie jest mi obcy. Jestem przede wszystkim aktywnym sportowcem i nie wyobrażam sobie innego życia. Od wielu lat poszerzam wiedzę na temat naturalnej profilaktyki zdrowotnej.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x