Jak przestać podjadać słodycze? Potrzebujesz tylko tej przyprawy


Marzysz o tym aby wreszcie przestać podjadać? Aby wreszcie oprzeć się tym wszystkim kuszącym Cię słodkościom? Bo przecież słodycze rujnują każde Twoje odchudzanie, a kiedy już schudniesz powodują ponowne tycie.

Chcesz wiedzieć jak przestać podjadać?

Na szczęście istnieje niewiarygodnie skuteczny i banalnie prosty sposób na zaprzestanie podjadania. Co istotne ten sposób, nie tylko uchroni Cię przed pochłanianiem ogromnych ilości cukru, to jeszcze przyniesie szereg korzyści zdrowotnych.

Jak więc sobie poradzić z niezdrowym podjadaniem?

Jak opanować słodyczowy głód i nie być kuszonym przez cukierki, batoniki, żelki i ciasteczka? Potrzebujesz do tego tylko jednej przyprawy. Jakiej?

Już od dziś zacznij jeść KURKUMĘ, która zmniejsza głód wywołany nerwowym podjadaniem. Bo jak wiadomo nerwowy głód, który objawia się częstym sięganiem po słodkości, jest jedną z głównych przyczyn pojawienia się zbędnych kilogramów.

Czy wiesz, że takiej sytuacji sprzyja niedobór serotoniny w Twoim organizmie? To prawda serotonina nazywana hormonem szczęścia wydzielana w podwzgórzu mózgowym, jest odpowiedzialna nie tylko za pozytywny nastrój, ale także wpływa na apetyt i trawienie. Dlatego też u osób z niedoborem serotoniny pojawiają się problemy z podjadaniem słodyczy, które przecież bardzo szybko i tucząco poprawiają humor.

Kurkuma pozwala temu zapobiec, ponieważ substancje czynne zawarte w niej regulują pracę dwóch neuroprzekaźników, czyli dopaminy i serotoniny, które odpowiadają za stany emocjonalne.

Wobec tego dzięki częstemu jadaniu kurkumy, najlepiej do każdego posiłku wzrośnie w Twoim organizmie poziom serotoniny, będziesz więc stale szczęśliwy, spokojny i zaprzestaniesz podjadać. Ale to nie wszystko dzięki kurkumie:

1. Poprawisz swoje trawienie.

2. Wspomożesz swoje odchudzanie.

3. Ujędrnisz swoje ciało.

4. Wspomożesz terapię cellulitu.

5. Odmłodzisz swój organizm.

6. Poprawisz pracę wątroby.

7. Zapobiegniesz nowotworom.

Pewnie zastanawiasz się…

Jak stosować kurkumę, aby czerpać z niej jak najwięcej korzyści?

Mianowicie substancje czynne zawarte w kurkumie wchłaniają się lepiej, kiedy połączysz tę przyprawę z czarnym pieprzem rozpuszczonym w oliwie z oliwek. Dlatego też zrób sobie pyszny sos z kurkumy, czarnego pieprzu, kolendry, kardamonu oraz oliwy z oliwek i dodawaj do każdego posiłku. Dzięki temu sosowi – przestaniesz wreszcie podjadać tuczące słodycze!

Wow! Znasz już sposób jak przestać podjadać!

Podejmij wyzwanie! Zacznij stosować kurkumę, aby przestać podjadać! Pochwal się swoimi osiągnięciami w komentarzu.

Autor: Barbara Gawryluk

Dodaj komentarz

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Grzegorz
Gość

Kurkumę jadam od lat. Super,że ma takie zdrowotne właściwości.

Ela
Gość

A ja wolę majeranek i kminek, stosuję codziennie. Jednak po przeczytaniu tak ciekawego artykułu chyba zacznę stosować częściej kurkumę. Pozdrawiam.

Anka
Gość

Od dłuższego czasu śledzę waszą stronę i ciekawe artykuły. Każdy z nas znajdzei w nich coś dla siebie. Dziękuję za cenne wiadomości.

Julka
Gość

Dobry pomysł. Zaczynam od dziś!

wpDiscuz

log in

Use demo/demo public access

reset password

Back to
log in