Dlaczego ludzie z Okinawy są „wiecznie młodzi”? Oto ich sekret


Wyspa OkinawaWreszcie odkryto gdzie i dlaczego ludzie żyją jakby byli wiecznie młodzi. Odkryto szczęśliwe krainy długowieczności. Jedną z nich jest japońska wyspa Okinawa, gdzie zabronione jest śpiewanie sto lat, bo ludzie żyją tam o wiele dłużej. Oni to dopiero mają dobre zdrowie!

Chcesz i Ty poznać sekret długiego życia w bardzo dobrym zdrowiu?

Bo przecież nie chodzi o to, aby żyć długo i byle jak. Chodzi o to, aby do późnych lat pozostać osobą zdrową, pogodną, sprawną i samodzielną. Aby w wieku 90 czy też 100 lat być osobą sprawną fizycznie, intelektualnie i prowadzić samodzielne oraz w pełni satysfakcjonujące życia. Aby zwyczajnie stale mieć dobre zdrowie. Zainteresowany jesteś takim życiem? To…

Poznaj sekret mieszkańców Okinawy, dzięki którym i Ty będziesz wiecznie młody. Oto sekretne zasady zgodnie z którymi oni żyją:

1. Spożywają duże ilości lokalnie uprawianych warzyw i owoców, pełnych witamin, minerałów i błonnika.

2. Czasem jedzą oni ryby.

3. Spożywają bardzo małe ilości mięsa.

4. Dziennie dostarczają dla organizmu 1500 kalorii.

5. Nigdy nie przejadają się, a raz na jakiś czas nawet głodują.

6. Bardzo dużo ruszają się na świeżym powietrzu.

7. Mają zawsze optymistyczne podejście do życia.

Proste i jasne zasady – prawda? Ale czy wykonalne? Owszem, bo jeżeli pragniesz być wiecznie młodym i w zdrowiu dożyć sędziwego wieku warto, abyś bez względu na swój wiek, natychmiast je wprowadził do swojego życia!

Wiesz już co masz robić. Koniecznie własne zdrowie i długość swojego życia weź w swoje ręce – nie licz na polskich gerontologów realizujących jedynie politykę eliminacji osób starych, a nie politykę zdrowego stylu życia, zdrowej diety, ćwiczeń fizycznych i długowieczności. Bo przecież w innym przypadku na receptę wypisywaliby oni tai chi, jogę, jarskie diety oraz warzywa i owoce wraz z odpowiednimi lekami.

Wiesz? Myślę, że kiedyś, jak będziesz już obchodził swoje 100 urodziny to podziękujesz mieszkańcom Okinway, że zdradzili Ci swój sekret na długowieczność.

Masz może inne sprawdzone metody na dobre zdrowie i wieczną młodość? Czekamy na nie. Napisz nam o nich w komentarzu!

2
Dodaj komentarz

avatar
Teresa
Gość
Teresa

Tak to prawda odpowiednia dieta i relaks to sekrety do długiego życia. A co to za ziarenka polecacie? Czy ktoś pił?

Dlaczego ludzie z Okinawy są „wiecznie młodzi”? Oto ich sekret

log in

Use demo/demo public access

reset password

Back to
log in