Pij codziennie 1 szklankę tego soku. Zawiera najsilniejsze działanie przeciwnowotworowe


produkty antynowotworowe

Zastanówmy się co tak naprawdę siedzi w tej niepozornej jednej szklance soku. I dlaczego nie może jej zabraknąć w Twoim codziennym menu?

Jaki to owoc, z którego zrobiony jest ten sok, który ochroni Cię przed rakiem?

Zacznijmy od tego, że przez długi czas były one uważane za artykuły luksusowe i zarezerwowane tylko dla nielicznych.

Obecnie zaś cytrusy uprawiane są masowo i to po przystępnej cenie. Dlatego możesz nawet i Ty codziennie korzystać z ich dobroczynnego wpływu na ludzki organizm.

Co ważne spośród wszystkich cytrusów poddanym badaniom jeden z nich wykazuje najsilniejsze działanie przeciwnowotworowe.  Zainteresowany, jakie są produkty antynowotworowe? Jak zapobiec nowotworom? Chcesz wiedzieć, który to cytrus chroni przed rakiem?

Jest to POMARAŃCZA, która zawiera w sobie związki przeciwdziałające powstawaniu nowotworów.

Jak wykazały liczne badania pomarańcza zwiększa przyswajalność innych związków przeciwrakowych występujących w jedzeniu. Dodatkowo stymuluje ich zawartość we krwi.

Dlaczego akurat 1 szklanka soku pomarańczowego jest tak niesamowicie zdrowa?

Ponieważ w tej szklance, są o wiele silniej skoncentrowane naturalne związki antyrakowe, niż w formie owocu. Korzystniej więc abyś pił sok, który zadziała na Ciebie lepiej niż sama pomarańcza.

A teraz najważniejsze!

Przed jakimi nowotworami uchroni Cię 1 szklanka soku pomarańczowego wypita każdego dnia?

Otóż dzięki tej 1 szklance zapobiegniesz nowotworom:

zapobieganie nowotworom

1. Płuc, piersi i skóry – ponieważ pomarańcze zawierają składnik zwany D limonenem. To on odgrywa ważną rolę w ochronie przed tymi typami nowotworów.

2. Okrężnicy – albowiem jak wykazały badania, aż 15% tych nowotworów jest wywołanych mutacjami DNA. Które mogą być usuwane poprzez spożywanie dużych dawek witaminy C, znajdujących się w pomarańczach.

3. Przełyku, jamy ustnej i żołądka – ponieważ monoterpeny i flawanony zawarte w pomarańczach mają zdolność do ingerowania w liczne procesy istotne dla rozwoju guzów.

W szczególności związki te hamują rozrost komórek rakowych, redukują stany zapalne. I tym samym pozbawiają nowotwory ważnego źródła stymulatorów wzrostu.

A zatem jeżeli wypijesz każdego dnia 1 szklankę soku pomarańczowego do śniadania to dostarczysz dla organizmu niezłą dawkę witamin i minerałów. Dodatkowo, co istotne uchronisz się przed rozwojem wielu typów raka.

Konkludując: już wiesz jak zapobiec nowotworom.

Znasz inne produkty antynowotworowe? Koniecznie napisz o tym w komentarzu!

3
Dodaj komentarz

avatar
Sebastian
Gość
Sebastian

Bardzo lubię i polecam sok z pomarańczy. Najlepiej świeżo wyciśnięty samemu. Smacznego.

Aldona
Gość
Aldona

Niestety rak to zmora dzisiejszych czasów. Warto więc pić zdrowe, naturale soki aby się ustrzec przed tą chorobą. Życzę wszystkim zdrówka!

Pij codziennie 1 szklankę tego soku. Zawiera najsilniejsze działanie przeciwnowotworowe

log in

Use demo/demo public access

reset password

Back to
log in