Co da Ci jedzenie pyłku pszczelego przez 3 miesiące. Będziesz zaskoczony!


2 komentarzy, 466 liczba udostępnień

Odkryj zalety pyłku pszczelego, który stanowi naturalne remedium aż na 6 schorzeń trapiących współczesnych ludzi!

To wręcz niesamowite, że te małe kuleczki składające się z około 100 tysięcy ziaren pyłków roślin leczniczych (np. dziurawca, lipy, gryki, rzepaku, mniszka lekarskiego, dzikiej róży) posiadają w sobie aż 200 terapeutycznych substancji.

Zainteresowany co da Ci jedzenie przez 3 miesiące pyłku pszczelego?

Te 6 powodów, dla których warto jeść pyłek pszczeli na pewno Cię zaskoczą! Czy wiesz, że pyłek pszczeli:

1. Leczy wątrobę

W szczególności jest polecany w ostrych i przewlekłych stanach zapalnych, zwyrodnieniowych oraz w toksycznych i pourazowych uszkodzeniach tego narządu.

Dodatkowo odtruwa wątrobę z metali ciężkich, gazów przemysłowych, leków (przeciwzapalnych, przeciwreumatycznych, antybiotyków i sterydów).

W przeprowadzonych badaniach u 49 chorych na przewlekłe zapalenie wątroby, objawy ustąpiły w 45 przypadkach, po 3 miesiącach stosowania pyłku pszczelego.

Sprawdź też jak zrobić masaż wątroby

2. Działa przeciwmiażdżycowo

Obniża poziom trójglicerydów i cholesterolu oraz hamuje agregację płytek krwi. W badaniu chorych na hiperlipidemię i miażdżycę pyłek obniżył od 20 do 30 % poziom lipidów i cholesterolu.

3. Wspomaga terapię zapalenia prostaty

W początkowym stadium choroby hamuje ją zaś w przewlekłym zapaleniu wspomaga leczenie. W badaniach u chorych na łagodny przerost gruczołu krokowego pozytywne efekty lecznicze pyłku pszczelego stwierdzono w 50%.

4. Leczy niedokrwistość

Powoduje wzrost hemoglobiny, poziomu żelaza i liczby czerwonych krwinek. W badaniach u chorych na niedokrwistość pozytywne efekty zauważono u 75% badanych.

5. Wspomaga terapię depresji

Tonizuje i polepsza ukrwienie tkanki nerwowej, podwyższa sprawność psychiczną, zwiększa koncentrację układu nerwowego, zmniejsza rozdrażnienie, nerwowość, wzmacnia system nerwowy.

W efekcie pyłek pszczeli podawany łącznie z antydepresantami umożliwia obniżenie dawek leków i uzyskanie w krótszym czasie poprawy.

6. Leczy wrzody dwunastnicy

Przeprowadzone badania kliniczne wykazały znaczną poprawę procesu zabliźniania się wrzodów dwunastnicy u 82% pacjentów po 3 miesiącach kuracji pyłkiem pszczelim.

Natomiast już na 3-4 dzień kuracji ustępowały krwotoki z wrzodów dwunastnicy.

Z całą pewnością pyłek pszczeli to remedium na wiele schorzeń! Warto więc go jeść codziennie i to przez 3 miesiące.

Dlaczego pyłek pszczeli jeść przez 3 miesiące?

Ponieważ udowodniono, że najlepsze efekty terapeutyczne daje tylko i wyłącznie długotrwałe i regularne stosowanie pyłku pszczelego.

Przy czym leczenie można powtarzać 2-4 razy w ciągu roku, najlepiej na przełomie zimy i wiosny oraz lata i jesieni.

Jaka jest terapeutyczna dawka pyłku pszczelego?

Leczniczo u dorosłych dzienna dawka wynosi 20-40 g pyłku kwiatowego, u dzieci zaś 7-15 g pyłku. Co ważne należy go przyjmować 3 razy dziennie przed jedzeniem.

Nie pozostaje Ci nic innego jak wsypanie do szklanki 10 g pyłku, zalanie ich letnią wodą, odczekanie 3 godzin i wypicie.

Teraz dopiero masz pewność, że Twój organizm wykorzysta aż 80% składników biologicznych znajdujących się w pyłku pszczelim.

Gdzie kupić pyłek pszczeli?

Bardzo dobry i świeży pyłek zamówisz na tej stronie.

Zobacz też:


LUBISZ TO? UDOSTĘPNIJ:

2 komentarzy, 466 liczba udostępnień
Basia

Cześć, jestem Basia! Od wielu lat zgłębiam tajniki zdrowego życia i tego, jak naturalnymi metodami chronić swoje zdrowie.Piszę blog i poradniki, w których pokazuję, jak dbać o siebie i swoją rodzinę w sposób naturalny.
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
5 lat temu

Rok temu brałam pylek pszczeli, czas do niego wrócić 😉 Dziękuję za porady

Jolanta
Jolanta
5 lat temu

Dziękuję, ale to po zażywaniu pyłku pszczelego właśnie ujawniły mi się alergie pokarmowe i nie tylko i to dosłownie prawie na wszystko!!! w wieku 42 lat, kiedy nigdy wcześniej żadnych alergii nie miałam!!! Wydałam mnóstwo kasy, aby się ich pozbyć, teraz po 10 latach jakoś to ogarnęłam… ale i tak czasem nie wiem po czym siąpi mi z nosa i uszy swędzą…. Także nie polecam…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x