Co się stanie jak przez miesiąc będziesz pił tylko wodę. Oto 8 zdrowotnych korzyści


2 komentarzy, 337 liczba udostępnień

Czy oby na pewno nie zapominasz o codziennej porcji wody? Czy może wodę zastępujesz colą, kawą, sokami, herbatą oraz słodkimi napojami.

To największy błąd! Robisz tak bo nie wiesz jakie są zalety picia wody. Zrób teraz na odwrót. Odstaw inne napoje i pij  wodę.

Zaraz dowiesz się czegoś – co przekona Cię do picia samej wody przez miesiąc, a może nawet i dłużej. Zainteresowany?

Zacznijmy od tego, że jesteśmy aż w 70% zbudowani z wody. Co istotne bez jedzenia przeżylibyśmy nawet kilka tygodni, zaś bez wody (i to jest bardzo ważne!) zaledwie kilka dni.

Woda jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego całego organizmu. Bez wody nie istniałoby życie. Woda to coś niesamowitego, coś co przywróci Twojemu ciału harmonię i sprawi, że docenisz jej zdrowotne oraz wręcz magiczne właściwości.

Co da Ci zastąpienie wszystkich napoi, które wypijasz w ciągu dnia – wodą?

Oto co się stanie, jak będziesz pił wodę przez miesiąc

Musisz wiedzieć, że dzięki odpowiedniemu nawodnieniu organizmu:

1. Przestanie boleć Cię głowa – ponieważ właściwe nawodnienie gwarantuje sprawny przepływ krwi nawet w małych naczyniach krwionośnych w mózgu, a w konsekwencji jego odpowiednie odżywianie.

2. Uchronisz się przed infekcjami górnych dróg oddechowych – albowiem odpowiednie nawodnienie błon śluzowych poprawia jej funkcjonowanie i skuteczność przed atakami bakterii z zewnątrz.

3. Zapobiegniesz powstawaniu kamieni w nerkach – gdyż woda pomaga nerkom w ich sprawnym funkcjonowaniu oraz szybszym pozbywaniu zbędnych produktów przemiany materii.

4. Uchronisz się przed infekcjami dróg moczowych – ponieważ woda znakomicie przepłukuje nerki i cały układ moczowy, a dodatkowo ogranicza rozwój chorobotwórczych bakterii.

5. Wspomożesz swoje odchudzanie – gdyż picie odpowiedniej ilości wody pomaga przyspieszyć metabolizm oraz zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

6. Zapobiegniesz zaparciom – albowiem woda zwiększa objętość mas kałowych, poprawia pracę jelit, a tym samym zapobiega zaleganiu kału.

7. Poprawi się Twoja koncentracja, pamięć i zwiększy szybkość reakcji – gdyż nawodniony mózg lepiej funkcjonuje.

8. Poprawi się kondycja Twojej skóry – ponieważ właściwe nawodnienie gwarantuje odpowiednią elastyczność komórek skóry, w konsekwencji stanie się ona bardziej odżywiona, jędrna i zdrowsza.

Dlaczego akurat musisz pić samą wodę przez 1 miesiąc?

Ponieważ tylko długotrwałe i regularne kuracje przyniosą Ci oczekiwane efekty.

To, że będziesz pił wodę przez kilka dni nic Ci nie da.

Gwarantuję, że po miesiącu będziesz pozytywnie zaskoczony swoją nową wagą i lepszym zdrowiem, a w konsekwencji i samopoczuciem!

To wręcz niesamowite co może Ci dać zamiana wszystkich napoi, które pijesz w ciągu dnia na wodę.

Jak sam widzisz utrzymanie odpowiedniego nawodnienia pomoże Ci nie tylko schudnąć, poprawić swoją odporność, koncentrację i pamięć, ale też zapobiegnie powstawaniu kamieni i rozwojowi chorobotwórczych bakterii w organizmie.

Dla swojego dobrego zdrowia zadbaj o wypicie wystarczającej ilości wody w ciągu dnia!

Podejmij wyzwanie! Zacznij pić samą wodę.

Zobacz też: co się stanie jak przez 3 miesiące będziesz jadł 200 mg żeń-szenia


LUBISZ TO? UDOSTĘPNIJ:

2 komentarzy, 337 liczba udostępnień
Basia

Cześć, jestem Basia! Od wielu lat zgłębiam tajniki zdrowego życia i tego, jak naturalnymi metodami chronić swoje zdrowie.Piszę blog i poradniki, w których pokazuję, jak dbać o siebie i swoją rodzinę w sposób naturalny.
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
3 lat temu

Pani Basiu mam zamiar pic wode strukturalna przez miesiac tylko wode. Jak to zrobic, bo proponuja z sola kłodawska i ile dziennie litrów. Poza tym sama woda nie wystarczy bo potrzebne sa minerały

Marek
Marek
3 lat temu

Przez wode mozna tez stracic zycie jak sie jej za duzo wypije. np. 4 litry w ciagu 2 godzin

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x